Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Ja nikim nie gardze,tylko denerwuje mnie,probujsz mi wmowic,ze Topex jest lepszy od Hilti! Gdybys uzywal tych narzedzi ,uzywal ich codziennie ni dzieki nim zarabial na chlem,nigdy nie kupilbys jakiegos Topexa,no chyba,ze z racji finansow ,kupilbys to na poczatku!pozniej gdyby twoja firma dobrze prosperowala,zmienilbys tego Topexa na cos lepszego!Ja widze tu jak ludzie maja problemy z jakoscia prac ,przyjezdza gosciu z wiertarka od Ryobi i chce zakladac np 200 plyt gipsowych hahaha!Ja im tlumacze,ludzie...