Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Wszyscy widzą kto tu jest zabawny;) ja kupuje dobre narzędzia bo jestem pewnien ich jakości i niezawodności, wiem ze będe je uzywał długimi latami. A Ty kupuj sobie Hilti dla szpanu;] pogardzając tymi co troche mniej zarabiają...