Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Z tego co sie orientuje to w Polsce za 1200 zl mozna sobie kupic 2 pary Adidasow he he he,a ty sie chwalisz swoim lotem z Topexu ha ha ha ale mnie ubawiles