Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

śmieszy jesteś;))) zabawny wręcz! Właśnie miesiąc temu kupiłem sobie młot udarowy z topexu za 1260zł - hmmm to narzędzie profesjonalne pewnie kosztuje z 12600zł;))))))