Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Po słownictwie tego pana stwierdzam że nie dorósł do używania nawet Topexu;] tym bardziej do konwersacji. Sławku masz racje, nie warto. Ja mam swoje zdanie, wiem czemu je mam i to mi wystraczy..