Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Polacy mają uznana markę narzędzi Topex, Toya i Eurotec i sa jej wierni. W jUeSeJ nie znają tej marki i muszą się męczyć na tych Hilti, Dewalt' ach..... No cóż każdy ma jakiegoś mola.... Nie kłóćcie się o pierdoły.... po prostu przyjmijmy do wiadomości bezsporny fakt , że towary są w Polsce są za drogie , w tym narzędzia. pozdrawiam Slawek