Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Chlopcze Amarykannow ies tac na Hilti??Jests smieszny!Takie narzedzia jakie tu maja budowlancy,jakie auta i warsztaty na nich to w Polsce moze za 100 lat beda!