Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Ok, ale według tych filmików Dewalt jest super, a reszta wymięka ;) co jest mocnym nadużyciem. Zresztą ja podałem filmik pokazujący wytrzymałość na przeciążenie wkrętarki i baterii. Więc jest nieco bardziej wiarygodny, Jak widać już po kilku sekundach z Dewalta z akkumulatora idzie dym, A z makity z silnika, być może izolacja. Więc jak to mówią Milwaukee jest idiotoodporne, takie same zabezpieczenia ma Ridgid i AEG.