Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Chlopie daj sobie juz spokoj z twoja teoria,ze Hilti nie jest popularne w USA,zyje tu 20 lat ponad jestm kontraktorem,zatrudniam 12 osob,mam setki znajomych i kontaktow w budownictwie,wiec nie mecz czlowieku tym tekstem,ze Hilti nie jes popularne w Stanch!!Daj sobie juz siana,siedzisz gdzies we wiosce na zadupiu ,kupiles sobie wiertarke Bosha i sie wymadrzasz he he,zalosne to jest!Bosh i reszta shitu wysiada przy Hilti,spali sie po pol godzinie ciaglej pracy,a Hilti bedzie tylko lekko cieple,obojetnie...