Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Nara - ale ty wyśmiałeś moją wypowiedź?! A czy w mojej wypowiedzi było gdzies na temat prac w betonie? Na drugie raz uważaj co mówisz, jesli tak ładnie kometujesz czyjąś wypowiedź rób to dokładniej. I Hilti nie jest popularne w Stanach i tyle. To tak jakbyś stwierdził, że Festool jest popularny w stanach bo mają najlepsze narzędzia do obróki betonu;]