Zgłoszenie do moderacji

Re:Ryobi

Wczoraj kupiłem wiertarkę firmy RYOBI w Leroy-Merlin w Łodzi. Podobno sprzętem tej firmy handlują już od 3 miesięcy. Wybór różnych elektronarzędzi tej firmy jest duży. czy będę zadowolony? Przekonamy się.