Zgłoszenie do moderacji

Re:Ryobi

jeśli chodzi o Ryobi, to na początku nie byłem przekonany, ale namówił mnie kolega, to dobry i mocny sprzęt, no i rewelacyjny patent jakim są akumulatory pasujące do wielu urządzeń. Kupiłem na .... . Aha no i cena też jak na tę jakość ok.