Zgłoszenie do moderacji

Re:Ryobi

Witam, nowy na forum. W Castoramie kupilem pile spalinowa RYOBI (moc 3,4KM czy jakos tak) za wiele nie pocielem (moze kubik) i juz jakby nie za bardzo tnie. Mialem do pociecia odpady z tartaku. Czy to mozliwe ze tak szybko sie lancuch stepil? Fakt pare razy zarylem w ziemie :( Inna rzecz czy napewno warto kupowac olej pilaroil orlenu do smarowania lancucha? przeciez to zjada na 2l paliwa 1l oleju. Jak za olej zaplacilem 13zl no to przesada. Benzynke kupuje na shellu bo i auto tam tankuje ale...