Zgłoszenie do moderacji

Re:Ryobi

Nie ma co się spierać o to, czy są to narzędzia profesjonalne, czy nie. Pewnym jest to, że mają bardzo dobrą relację - cena/jakość i dla tego są godne polecenia. Sam eksploatuję dwie wiertarko wkrętarki akumulatorowe (obie nabyłem używane - pochodziły z prywatnego importu) i jestem z nich zadowolony. Nie mam zastrzeżeń ani do wyważenia, ani ergonomii, ani parametrów użytkowych. Narzędzia pakowane są w funkcjonalne, solidne walizki (nie wiem czy wszystkie).