Zgłoszenie do moderacji

Re:Ryobi

Witam. Współpracujemy z firmą RYOBI od 6 lat i jak to bywa w chandlu każda marka wypuszcza na rynek, sporadycznie jakiś bublowaty model (NIEUNIKNIONE) . Narzędzia ryobi są naprawde dobrej jakości. Koledze z USA chciałem uświadomić że to tylko na rynek usa wysyłane są najniższe modle.(kto sprzedaje coś dobrego bankrutowi!!!) Firma z Szymbarku. POZDRAWIAM