Zgłoszenie do moderacji

Re:Ryobi

Znalazłem link do firmy NAC, która sprzedaje ten sprzęt. Kiedyś sam kupiłem opalarkę tej firmy i działa bez zastrzeżeń. Są dobrej klasy. Pozdrawiam Mariusz