Zgłoszenie do moderacji

Re:Odkurzacz do prac na mokro i sucho

Jacu.... nie myslalem o firmie Karcher jako o producencie lodowek :-) to byla tylko przenosnia , ktora dotyczy zreszta wielu firm produkujacych rozny sprzet. Poza tym , jesli chodzi o sprzet , ja rowniez nie proponuje drogiego. Strona ktora podalem jest tylko przykladem. Nie ukrywam , ze uzywam odkurzacza numatic:-) i jestem baaaardzo zadowolony ,poza tym korzystalem z Boscha o ktorym piszesz , korzystalem z odkurzaczy Karchera. { niestety ale karcher tylko z wyzszej polki jest dobry} poza tym dyskusja o...