Zgłoszenie do moderacji

Re:maciek

spotykam się z ludźmi którzy używają elektropneumatycznych sds-ów i często używają przejściówek by powiercić nimi w ceramice, drewnie lub metalu (choć zdecydowanie lepiej nadaje się do tego klasyczna wiertarka dzięki stabilności zamocowania wiertła i szybszym obrotom, czasem większym momentem) wówczas jest to zrozumiałe i uzasadnione, ale na odwrót jeszcze się nie spotkałem, wszak elektropneumatyki powstały z myślą o wierceniu i kuciu w betonie. raz: jaki jest sens wyposażać...