Zgłoszenie do moderacji

Re:maciek

tak, ale nie wycofano jej z obrotu i każdy serwis ją naprawi bo części można dostać bez problemu ;) P.S. skoro już mamy pewność że to jednak wbrew zasadom i logice rzeczywiście jest elektropneumatyk, zapytam skromnie... - po kiego grzyba ktoś wypuszcza elektropneumatyka z kluczykowym uchwytem wiertarskim? jaki to ma sens??? pozdro