Zgłoszenie do moderacji

Re:Jaka Wiertarka Udarowa za okolo 400 złotych

he he, wydaje mi się, że każdy profesjonalny sprzęt w warunkach domowych będzie służył długo i bezawaryjnie ;) a co do metabo mocno zdziwiło mnie Twoje zdanie jakoby stwarzali problemy przy reklamacjach. Od 10 lat w tym siedzę i jeszcze nie miałem przypadku poza ewidentną winą użytkownika (próba reklamacji piły widiowej z powyłamywanymi wszystkimi zębami) by odmówili naprawy lub stwarzali problemy. Powiedziałbym raczej że ich serwis jest równie liberalny jeśli chodzi o naprawy...