Zgłoszenie do moderacji

Re: Husqvarna 142, proszę o opinie

Używałem Husquarny 142 przez 6 lat bezawaryjnie. 1 raz była w serwisie, bo przez 1 rok stała nieużywana i skleiła się membrana, która po oczyszczeniu działała jeszcze prawie rok - po tym została mi skradziona :-( Teraz szukam podobnej. Jeden szczegół trochę mnie w niej wkurzał - co pół godziny pracy, musiałem naciągać łańcuch - jak tego nie robiłem, to spadał - a naciąganie łańcucha odbywa się w tej pilarce imbusem, po uprzednim popuszczeniu dwóch śrub, a następnie, po...