Zgłoszenie do moderacji

Re: Husqvarna 142, proszę o opinie

Mam mały problem z piłą Husqvarna 142 : Na ssaniu pracuje dobrze, ale po wyłączeniu ssania gaśnie . Proszę pilnie o pomoc pozdrawiam ... Seba