Zgłoszenie do moderacji

Re: Husqvarna 142, proszę o opinie

pociąłem moją 142 od 2008 około 40m3 drewna-na zmiane mam drugi łańcuch-do dziś chodzi super-wygląda jak nówka-kupiłem u dealera w Ustroniu