Zgłoszenie do moderacji

Re: Husqvarna 142, proszę o opinie

Mam tą piłę od dwóch lat, tez kupiłem na allegro za 870 zł. Z czystym sumieniem mogę polecić ta piłę.Ttrochę drzewa już nią pociąłem. Sprzęt bezawaryjny.