Zgłoszenie do moderacji

Re: Husqvarna 142, proszę o opinie

A co miał ci powiedzieć dealer - że tyle zarabia na sprzedaży? Ja też kupiłem na Allegro piłę Husqvarnę 142. Byłem w serwisie i też bardzo się jej przyglądali, czy nie podróbka. Wszystko oryginał na 100%. Polecam tą piłę.
Akurat jestem dealerem Husqvarny i zapewniam Cię, że nie ma takich marż na piłach. A 142 to był bardzo dobry model. Nie ma problemu z częściami natomiast może być kłopot z naprawą gwarancyjną w punktach dealerskich.