Zgłoszenie do moderacji

Re: Husqvarna 142, proszę o opinie

A co miał ci powiedzieć dealer - że tyle zarabia na sprzedaży? Ja też kupiłem na Allegro piłę Husqvarnę 142. Byłem w serwisie i też bardzo się jej przyglądali, czy nie podróbka. Wszystko oryginał na 100%. Polecam tą piłę.