Zgłoszenie do moderacji

Re: Husqvarna 142, proszę o opinie

Witam niedawno wróciłem ze stanów i tam zakupiłem Husqvarne 142 za 189 usd ,tak że niema co się dziwić ,że ludzie sprzedają za 800 czy 900 zł.