Zgłoszenie do moderacji

Re: Husqvarna 142, proszę o opinie

Witam,Ostatnio byłem u dealera firmy "Husqvarna" w Mrągowie.Chciałem kupić husqvarne 142,która kosztuje w internecie 850zł i ma 2,6 KM--trochę tanio??? Dealer nie polecił jej kupować,ponieważ ta pilarka za 850zł jest po odnowieniu.Natomiast nowa kosztuje 1290zł.