Zgłoszenie do moderacji

Re: Husqvarna 142, proszę o opinie

Sprzedaz modelu 142 w Polsce zostala zakonczona w 2009 z powodu wprowadzenia przez UE normy emisji spalin dla pilarek o pojemnosci do 40cm3. Teraz pilarki musza miec katalizator, przyklad galeziowka stihl 170D. Pily ktore sa sprzedawane w internecie pochodza z rynku amerykanskiego lub za wschodniej granicy. Ja osobiscie polecam ta druga opcje ze wzgledu na dostepnosc czesci zamiennych. Amerykaniec rozni sie od wersji europejskiej.