Zgłoszenie do moderacji

Re: Husqvarna 142, proszę o opinie

Też zakupiłem ta piłę od goscia z Białegostoku i też sie bałem przed kupnem, czy aby nie podrobka. Ale okazało sie że wszystko w pożadku piła oryginalna, nowa i sprawuje sie świetnie jestem bardzo zadowolony. dawniej mialem stihla 026 ale po 15 latach padł a koszt naprawy byl rowny tej nowej dlatego zdecydowałem sie na nia mimo że słabsza jednak wystarcza w zupełności, a pracuje nią po 8 godz. w sadzie i bywa że tnie calkiem grube konary przy karczowaniu drzew 30 letnich. Z tego co...