Zgłoszenie do moderacji

Re: Husqvarna 142, proszę o opinie

Witam Polecam Husq 142 2.6 KM mnie juz sluzy 3 lata bezawaryjnie sprawdza sie zarowno przy cieciu drzewa na opal jak i pracach przydomowych cialem nia deba 60 cm i dala rade tylko trzeba miec ostry lancuch. Jezeli dbasz o sprzet to bedzie Ci na pewno dlugo sluzyl ;) nie polecam husq 435 poniewaz tam jest odwieczny problem z plastikami ktore sie topia no i jezeli chodzi o jakosc czesci to tez niestety spadla. Do 142 masz 1 rok gwarancji sprzedajacego nie husqvarny poniewaz pila ta jest sprowadzana z...