Zgłoszenie do moderacji

Re: Husqvarna 142, proszę o opinie

witam kupiłem od kolegi na Allegro z Białegostoku 142-jkę, absolutna nówka żadnych śladów używania, piła po 5 pociągnięciach odpaliła, tnie jak marzenie, wypaliłem pół zbiornika pociąłem 2m2 pni, które zalegały w drewutni. Mała poręczna ale tnie wszystko co popadnie, moc 2,6KM to wystarczająca do ścinania każdego drewna do kominka.