Zgłoszenie do moderacji

Re: Husqvarna 142, proszę o opinie

Tak ? a gdzie są ? patrząc na różnicę cenową to czy nie lepiej kupić w sklepie z 2 letnią gwarancją 435 za 999 PLN. Zaczynam się irytować - mam Partnera 351 od 12 lat - tnę tym drzewa i opał - pracuje intensywnie - oczywiście nie powiem, abym wpadał w zachwyt ale chodzi znakomicie i czasami się coś lekko popsuje a części są ogólne dostępne - partner taki można kupić za 500 pln - JEDNAK TERAZ PRZYSZŁA PORA NZ ZAKUP NOWEJ !!!