Zgłoszenie do moderacji

Re: Husqvarna 142, proszę o opinie

Co to za bzdury o odnawianiu pilarek? 3 tygodnie temu zakupilem wlasnie husqvarne 142 na allegro za 850zl + dodatki gratis, w serwisie jaks sprawdzali mi sprzet, ustawiali obrotry powiedzieli ze jest to w 100% nowy oryginal husqvarny wiec nie mam pojecia skad pomysl z odnawianiem pił? a piła sprawuje sie elegancko do pracy przy domu i w lesie na wlasny uzytek, polecam wszystkim niezdecydowanym