Zgłoszenie do moderacji

Re: Husqvarna 142, proszę o opinie

no a czy nie jest tak ze gwarancja danego producenta zobowiazuje detalistów do przyjmowania sprzetu jesli tylko papiery sie zgadzają/są ważne, bez względu na zakup w innym rejonie PL?? też sie właśnie zastanawiam na tą HSQ 142 za 850zł z alledrogo, cena wydaje sie byc okazyjna, no ale zastanawia mnie właśnie to odnowienie o którym wspomniano tutaj.. to jest pewne ze sa refurbished?? A może cena wynika z importu z USA/innego kraju i braku gwarancji?