Zgłoszenie do moderacji

Re: Husqvarna 142, proszę o opinie

Witam! Nie chcę sie tutaj wymądrzać ale te wszystkie piły na Allegro model 142 są to piły po odnowieniu nie wiem w jakiej formie ale na pewni nie sa 100% nowe