Zgłoszenie do moderacji

Re:Husqvarna 142, proszę o opinie

Kup , owszem, ale w sklepie w pobliżu miejsca zamieszkania. Tak naprawdę okazji to nie ma, a jeżeli z narzędziem będzie coś nie tak to co korespondencyjnie będziesz naprawiał?? Przecież cenę w sklepie ze sprzedawca możesz negocjować!!!! Możesz dostać jakiegoś gratisa -olej, łańcuch itp musisz negocjować i do tego Ciebie namawiam. Slawek