Zgłoszenie do moderacji

Re:Hitachi, Makita a może Metabo

Ja boscha omijam z daleka. narzędzie przereklamowane i przy porównaniach z niby słabszą makitą HR2450 w zasadzie nie ma różnicy. Ta sama prędkość wiercenia , energia uderzenia wydaje się taka sama (a ma być większa. A wymienny uchwyt , .. można zastąpić adaptorem sds/1/2" + uchwyt wiertarski. Obstaję przy Makicie. Przy ewentualnej usterce wychodzi zdecydowanie taniej. Dobre opinie słyszę ostatnio o Kresie (model 1050). pzdr