Zgłoszenie do moderacji

Re: gdzie tanie elektronarzędzia ?

Pytanie powinno brzmieć jakie a nie gdzie, jak już znajdziesz dobrą markę to kupisz gdzie taniej. W firmi używam głownie AEG, marka mi się sprawdziła, mam sporo bezsilnikowych i te to już w ogóle są nie do zajechanai, większa moc i dłuższy czas pracy to to czego potrzebujemy w pracy