Zgłoszenie do moderacji

Re:gdzie tanie elektronarzędzia ?

RE. Paweł z Pajm-a temat gwarancji poruszyłem tutaj: http://www.narzedzia.com.pl/forum_2005/wypowiedzi.asp?idw=8968&idg=4 Sądzę że to ewenement i łamanie przepisów przez makite Polska. Zobaczymy jak się inni wypowiedzą, a może i sam Pan Jacek. Zaciekawi go spostrzeżenie o marketach.