Zgłoszenie do moderacji

Re:gdzie tanie elektronarzędzia ?

Wywołany do tablicy no to ok. 1) w tym roku Makita podniosła ceny już 2 razy,na necie może 1% sklepów ma aktualne,(za jakiś miesiąc będą mieli wszyscy), i z tego się biorą aktualnie duże różnice pomiędzy np. marketami a siecią.Zaznaczam,że ostatnia podwyżka około 10%. Cena w necie jest o około 10% niższa niż wg.cennika detalicznego. Suma???.Już mamy net -20% od półki w sklepie stacjonarnym. 2)Casto ma 5% od czego bo chyba nie od detalu. 3)Jak już wcześniej napisałem,nie...