Zgłoszenie do moderacji

Re: Elektronarzędzia sparky

co do celmy to się zgadzam niestety teraz to juz tylko legenda PRL wracając do tematu jakby sparky było takie kiepskie to nie produkowaliby młotków dla Metabo