Zgłoszenie do moderacji

Re: Re: Elektronarzędzia sparky

Niestety kupiłem narzędzie sparky bo byłem przekonany że to niezły sprzęt a konkretnie pilarkę tarczową 1500W ,Po przepracowaniu kilkunastu godzin padła szczotki ,wirnik do wymiany już po gwarancji ,napis profesjonal fajnie wygląda,ale nic poza tym , ceny też takie sobie.Raczej proponowałbym dobrze się zastanowić przed zakupem.
Ja tez mam taką pilarkę i używam jej od kilku lat (amatorsko, ale z dużym zaangażowaniem ;-) , nawet do cięcia długich (5m) belek...