Zgłoszenie do moderacji

Re: Elektronarzędzia sparky

emilwro - popieram. Jednakowoż przeczytałem od góry do dołu wszystko:) Czy w 75% to goście od handlu elektronarzędziami to nie wiem ale dobrze, że napisze tu ktoś raz na czas konkretnie i na temat. Z drugiej strony to wątek ciągnie się od 2007 roku a od tamtego czasu każdy producent coś mógł pozmieniać lub zmienić fabrykę na tańszą - z Chin. Mam znajomego co nie czyta instrukcji, kupuje tylko Makitę i jest zadowolony - a robi dzień w dzień - elektryka, alarmy na dużych budowach, w...