Zgłoszenie do moderacji

Re:Elektronarzędzia sparky

Używam w firmie elektronarzędzi Sparky od lat. Mam ich 8 szt. Nie miałem jeszcze awarii żadnego z nich. Oczywiście są regularnie przeglądane i konserwowane. Można mieć do nich parę zastrzeżeń np: kiepsko rozwiązane uszczelnienie przedniego łożyska wrzeciona w szlifierkach kątowych, ale koszty wymiany tego łożyska to parę złotych. Fabryka tych narzędzi to dawny bułgarski Eltos znany od dziesiątków lat z bardzo solidnej jakości wyrobów.