Zgłoszenie do moderacji

Re:Elektronarzędzia sparky

Wetnę się ze swoimi 50 centami.... sparky nikt nie podrabia, bo nie podrabia się produktu NIE POSIADAJĄCEGO wyrobionej, cenionej i uznanej marki. Kto by się na to połasił i ile byłoby w rezultacie tańsze? 20%? pozdro