Zgłoszenie do moderacji

Re:Czasopisma itp.

Moje osobiste zdanie na temat budowy domu. Zamknąć go w stanie surowym na jakieś kilka miesięcy może nawet do roku (możecie mnie wysmiać). Ale wiem co się działo kiedy ludzie stawiali domy w ciągu niecałego roku pod klucz! Przez kolejne 6 miesięcy w takich domach działy się rzeczy jak z archiwum X. A co do domków budowanych z konstrukcji szkieletowych. To jest to może i wygodne bo jedna firma stawia cały dom pod kluczyk (lub nie). Można swobodnie poiwedzieć S&S czyli Szybko i Sprawnie....