Zgłoszenie do moderacji

Re:Czasopisma itp.

otóż nie Mirku ;) nie jestem jasnowidzem, po prostu wystarczy wsiąść do ręki zeszłoroczny program świąteczny, by wiedzieć co puszczą w te święta ;) Oczywiście ponowna emisja Sondy nie miałaby większego sensu, bo większość z podawanych tak informacji to już w świecie nauki prehistoria i dawno zdewaluowana wiedza i hipotezy. A technologie starzeją się wyjątkowo szybko (szybciej niż piwo na słońcu) więc oglądnięcie tego ponownie w obecnych czasach mogło by mieć sens jedynie w...