Zgłoszenie do moderacji

Re:Czasopisma itp.

zgadzam się Mirku, porady podane przystępnie, wszystko wytłumaczone spokojnie i po kolei. Sam byłbym w stanie zrobić taką lampkę ;D i żałuję że telewizja nie puszcza tego typu poradników... bardzo mi tez brakuje programu Sonda albo Laboratorium. pamiętasz to jeszcze? mam nieodparte wrażenie, że telewizja publiczna już tylko z nazwy jest publiczna. rzeczowej i niezależnej (od władzy i tandetnego gustu masówki) publicystyki jak na lekarstwo, wszędobylskie reklamy, do tego odczuwalny...