Zgłoszenie do moderacji

Re:Czasopisma itp.

Witam. Na pewno lampki były prostsze :) Ale Marcinie musisz przyznać że po obejrzeniu tego programu nawet zupełny laik da radę wykonać taką lampkę. Takich prowadzących trzeba w telewizji. A swoją drogą dziwię się że w telewizji ogólnodostępnej ( tvp 1, 2 , polsat , tvn ) nie ma żadnego programu z serii DIY ( zrób to sam ). Pozdrawiam